Další příklady použití:1. Ochrana podlahy při rekonstrukcích.

Při rekonstrukcích v domácnostech často hrozí poškození podlahové krytiny, jako jsou parkety a plovoucí podlahy, mechanicky např. stavební sutí nebo i znečištěním maltou, sádrou a jinými stavebními materiály. Většině škod můžete předejít použitím textilie Dastin. V případě lehkých prací položíme na podlahu postupně zakrývací PE folii a textilii Dastin a vlnitou papírovou lepenku. V případě stavebních prací s větším objemem suti, malty, betonu apod. položíme textilii Dastin přímo na podlahu a dále položíme PE folií (raději silnější zakrývací folii). Navrch položíme dřevovláknité krycí desky. Takto zajištěná podlaha je spolehlivě chráněná proti poškození i při rozsáhlých rekonstrukcích.2. Balení křehkých předmětů.


Při stěhování je potřeba ochránit obrazy, umělecké předměty, zrcadla, skleněné výplně a řadu dalších předmětů před poškozením. Domácích dek a ručníků je jednak škoda a také brzy dojdou. Jemná textilie Dastin je snadno dostupná a není potřeba při balení šetřit. Vždy platí, že výhodnější je obalit cennou věc raději dvakrát než později litovat její poškození.3. Přeprava předmětů v osobních autech.


Často je potřeba převést v autě rozměrné nebo znečištěné předměty (např. jízdní kola, díly nábytku) které se nevejdou do zavazadlového prostoru a nechcete si poškodit čalounění. V takovém případě je výhodné je zabalit do textilie Dastin. Dastin je velmi pevný, ale díky své struktuře se dá snadno přizpůsobit balenému předmětu a svým jemným povrchem jej výborně ochrání.